Výlet MŠ do Kovozoo před 2 dny, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 2 dny, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 3 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Korálkování

vytvořeno: 16.10.2013, před 11 roky v rubrice Aktuality tvoření s paní Májíčkovou

Třetí říjnové úterý odpoledne naši ZŠ navštívila paní Majíčková, která byla ochotna děti naučit základům korálkování. Hlavně děvčata, ale i někteří chlapci se s nadšením probírali jejími barevnými korálkovými poklady a navrhovali si vlastní ozdůbky – přívěšky, náušnice, náramky...

Paní Majíčková nám přislíbila ještě jednu návštěvu, na kterou se zase velmi těšíme a moc jí za její ochotu děkujeme.