Mimořádné opatření vlády před 7 dny, 13.10.2020 - Usnesením vlády ČR ze dne 12.10.2020 o přijetí krizového opatření se od středy 14.10.2020 do 1.11.2020 omezuje provoz základních škol
Z básnické tvorby dětí před 12 dny, 8.10.2020 - Jelikož se momentálně v rámci českého jazyka zabýváme básněmi, některé děti se nechaly inspirovat hravými verši o zvířatech a vytvořily svoje vlastní.
Hodina s knihou před 18 dny, 2.10.2020 - První říjnová hodina čtení ve čtvrté a páté třídě patřila volnému výběru knihy ze školní knihovny. Děti si s knihou najdou ve třídě místo, kde se jim bude příjemně číst a po domluvě si knížku, která je zaujme, mohou na dočtení půjčit i domů.

Korálkování

vytvořeno: 16.10.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality tvoření s paní Májíčkovou

Třetí říjnové úterý odpoledne naši ZŠ navštívila paní Majíčková, která byla ochotna děti naučit základům korálkování. Hlavně děvčata, ale i někteří chlapci se s nadšením probírali jejími barevnými korálkovými poklady a navrhovali si vlastní ozdůbky – přívěšky, náušnice, náramky...

Paní Majíčková nám přislíbila ještě jednu návštěvu, na kterou se zase velmi těšíme a moc jí za její ochotu děkujeme.