Co se děje ve školce před 4 hodinami, 2.12.2022 - Ve školce už je znát, že se blíží čas Vánoc. Děti si vyzkoušely pečení perníčků, tvoření z papíru a povídaly si o svátku svaté Barbory, který bude v neděli. Při vycházkách je patrné, že přišel zimní čas a je potřeba se teple oblékat. Týden dětem zpříjemnilo divadélko, které přijelo zahrát tři výchovné pohádky.
Návštěva planetária před 7 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 8 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.