Výlet MŠ do Kovozoo před 22 hodinami, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 22 hodinami, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 2 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.