Pasování na čtenáře před 20 hodinami, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Jarní brigáda

vytvořeno: 29.4.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Prosíme rodiče o pomoc při údržbě zahrady mateřské školy (odvoz hlíny). Kdy: v pátek 2.5.2014 po 10.h. Děkujeme za spolupráci