Výlet do ZOO Hodonín před 3 dny, 10.6.2024 - Po velkém těšení a v rámci tématu Zvířecí kamarádi vyrazily děti z MŠ na výlet za zvířátky. Počasí bylo teplé a slunečné a tak mohly děti obdivovat zvířata ve výbězích a pozorovat, co dělají, jak se krmí i odpočívají.
Exkurze ve Strážnici před 3 dny, 10.6.2024 - Školáci absolvovali exkurzi ve strážnickém skanzenu, kde se seznámili se stavbami i způsobem života našich předků. Druhou část dopoledne jsme věnovali návštěvě dílny, která se zabývá výrobou modrotisku. Dozvěděli jsme se zajímavosti o postupu i náročnosti ruční práce. Druhý den jsme ve výtvarné výchově vyzkoušeli tvorbu návrhu modrotiskového plátna.
Povídáme si o počasí před 3 dny, 10.6.2024 - Svítí sluníčko, bude pršet? Jaké jsou barvy duhy? Hrajeme si na meteorology a bavíme se o počasí.

Náhled obrázku

Exkurze v Uherském Brodě

vytvořeno: 26.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Do Uherského Brodu jsme se vydali hned na tři zajímavá místa.

V úterý 25. března jsme jeli vlakem do Uherského Brodu, kde jsme navštivili hned tři zajímavá místa. Nejprve jsme šli na stanici záchranné služby, abychom se více dozvěděli o práci záchranářů, vyzkoušeli jsme si zde roli pacientů. Pěšky jsme se přesunuli do hvězdárny, kde byl pro nás připravený výukový pořad o vesmíru. Na závěr jsme navštivili muzeum Jana Amose Komenského, kde jsme ve skupinkách pracovali na nejrůznějších úkolech, hravou formou jsme se dozvěděli více z jeho života.