První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Evropský týden mobility v UH

vytvořeno: 19.9.2013, před 8 roky v rubrice Aktuality Dne 19. 9. 2013 jsme se zúčastnili se školní družinou Evropského týdne mobility v Uherském Hradišti, kde žáci měli možnost se projet po náměstí na koloběžce, které bylo po celý den „BEZ AUT“. Vyzkoušeli si také svoje výtvarné umění na silnici v Nádražní ulici a shlédli kulturní program DDM na velkém pódiu. Největší zážitkem však bylo ulehnutí v sanitce s odborným výkladem záchranářů a posezení v hasičském voze. S údivem také všichni sledovali vyprošťování člověka z havarovaného auta pomocí hydraulických kleští. Někteří si dokonce chtěli odnést zbytky z vraku auta domů (zrcátky, blatníky,...) jako suvenýr, což jim ale nebylo povoleno. Akce byla i přes chvilkovou nepřízeň počasí zdařilá.