Co se děje v družině před 5 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.
Hrajeme si na obchod před 5 dny, 25.1.2023 - Ve třetí třídě patřila jedna hodina prvouky obchodování. V rámci tématu zboží a výrobky jsme si vyzkoušeli obchodování, zacházení s financemi a rozhodování o nákupech.
Programování před 12 dny, 18.1.2023 - V pondělí dopoledne zpestřilo výuku programování s čarodějem Baltíkem. Naši školu navštívil přímo autor programu pan Soukup a předvedl žákům možnosti vizuálního programování. Všichni dostali vlastní heslo, takže v programu mohou pracovat i doma.

Evropský týden mobility v UH

vytvořeno: 19.9.2013, před 10 roky v rubrice Aktuality Dne 19. 9. 2013 jsme se zúčastnili se školní družinou Evropského týdne mobility v Uherském Hradišti, kde žáci měli možnost se projet po náměstí na koloběžce, které bylo po celý den „BEZ AUT“. Vyzkoušeli si také svoje výtvarné umění na silnici v Nádražní ulici a shlédli kulturní program DDM na velkém pódiu. Největší zážitkem však bylo ulehnutí v sanitce s odborným výkladem záchranářů a posezení v hasičském voze. S údivem také všichni sledovali vyprošťování člověka z havarovaného auta pomocí hydraulických kleští. Někteří si dokonce chtěli odnést zbytky z vraku auta domů (zrcátky, blatníky,...) jako suvenýr, což jim ale nebylo povoleno. Akce byla i přes chvilkovou nepřízeň počasí zdařilá.