Veselé cestičky v MŠ před 4 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 4 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.
Altán na školním dvoře před 4 dny, 12.9.2021 - V družině byl za spolupráce dětí a paní učitelky postaven altán, který slouží jako úkryt před sluncem, místo pro hry i venkovní třída k výuce za hezkého počasí.

Dýňování na zahradě mateřské školy

vytvořeno: 3.10.2013, před 8 roky v rubrice Aktuality Začátkem měsíce října bylo na zahradě mateřské školy velmi veselo. Na programu bylo již tradiční dýňování s výrobou dýňových strašidýlek a podzimní výzdoby. K občerstvení nám paní kuchařka přichystala ochutnávku „školkových“ pomazánek, které měly u rodičů velký úspěch. Strávili jsme krásné podzimní odpoledne plné tvoření a zábavy.