Čím budu aneb týden povolání v MŠ před 15 hodinami, 27.2.2024 - Čím chci být a co mě baví? Kde pracuje maminka a tatínek? Celý týden jsme se s dětmi věnovali tomuto tématu řemesla a povolání. Vyzkoušeli jsme nové hry, uplatnili zajímavé nápady a fantazie dětí.
Beseda o vztazích před 14 dny, 14.2.2024 - Ve třech dnech se uskutečnila beseda o vztazích s lektorkou Centra pro rodinu ve Zlíně. Povídala si s žáky o vzorech, mezilidských vztazích i rodině. V pracovních listech se pak objevovaly hodnotové preference a názory dětí na okolní svět.
Karneval před 15 dny, 13.2.2024 - Druhá únorová sobota patřila dlouho očekávanému karnevalu. Letos bylo téma Zimní království a tomu odpovídala i výzdoba. Pro masky a jejich doprovod byla připravena zábava - tančilo se, zpívalo, skákalo v tašce, hrály se hry. Kromě občerstvení, fotokoutku a malování na obličej byla připravena bohatá tombola, kde se rozdalo tři sta cen. Děkujeme rodičům, sponzorům, obci Podolí a všem, kteří se na přípravách i průběhu a úklidu podíleli.

Náhled obrázku

Dýně - voskový pastel

vytvořeno: 17.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality školní družina - dovedné ruce