Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Drakiáda

vytvořeno: 4.10.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality Krásné páteční odpoledne se úplně nabízelo k pouštění draků. Naše děti, ačkoliv se některým zdá, že jsou na pouštění draků již velké, se na tuto akci těšily. I když si všechny draka nepřinesly, každý se stal při pouštění draků velmi užitečným pomocníkem. Opravdu velký obdiv si zasloužil obrovský drak Jakuba Zbranka (viz foto), a také drak Aďi Potomákové, které vyletěl neuvěřitelně vysoko. Drak Tomáše Smetany měl dokonce několik hlav. Anička s Anežkou trošku se svými příšerkami zápasily, ale nakonec je vynesly také hodně vysoko. Všechny děti byly odměněny diplomy, sladkostmi a drobností.