Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 5 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 5 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Drakiáda

vytvořeno: 4.10.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality Krásné páteční odpoledne se úplně nabízelo k pouštění draků. Naše děti, ačkoliv se některým zdá, že jsou na pouštění draků již velké, se na tuto akci těšily. I když si všechny draka nepřinesly, každý se stal při pouštění draků velmi užitečným pomocníkem. Opravdu velký obdiv si zasloužil obrovský drak Jakuba Zbranka (viz foto), a také drak Aďi Potomákové, které vyletěl neuvěřitelně vysoko. Drak Tomáše Smetany měl dokonce několik hlav. Anička s Anežkou trošku se svými příšerkami zápasily, ale nakonec je vynesly také hodně vysoko. Všechny děti byly odměněny diplomy, sladkostmi a drobností.