Výlet do ZOO Hodonín před 3 dny, 10.6.2024 - Po velkém těšení a v rámci tématu Zvířecí kamarádi vyrazily děti z MŠ na výlet za zvířátky. Počasí bylo teplé a slunečné a tak mohly děti obdivovat zvířata ve výbězích a pozorovat, co dělají, jak se krmí i odpočívají.
Exkurze ve Strážnici před 3 dny, 10.6.2024 - Školáci absolvovali exkurzi ve strážnickém skanzenu, kde se seznámili se stavbami i způsobem života našich předků. Druhou část dopoledne jsme věnovali návštěvě dílny, která se zabývá výrobou modrotisku. Dozvěděli jsme se zajímavosti o postupu i náročnosti ruční práce. Druhý den jsme ve výtvarné výchově vyzkoušeli tvorbu návrhu modrotiskového plátna.
Povídáme si o počasí před 3 dny, 10.6.2024 - Svítí sluníčko, bude pršet? Jaké jsou barvy duhy? Hrajeme si na meteorology a bavíme se o počasí.

Náhled obrázku

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.