Tvůrčí atmosféra v hodinách před 3 dny, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 15 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 15 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Červený den

vytvořeno: 19.3.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality V naší škole jsme dnes měli červený den.

Ve středu 19. března se kolem nás všechno červenalo. Ve škole jsme totiž měli červený den a tak každý z nás přišel oblečený v něčem červeném. Stačilo červené tričko nebo svetr, paní učitelky to vzaly poctivě, ty byly červené od hlavy až k patě :-) Červenou barvu také zakomponovaly do výuky, v matematice jsme počítali slovní úlohy s červenými ubrousky, v angličtině jsme zpívali písničku o Červené Karkulce a v tělocviku jsme hráli pohybovou hru Červení a Bílí.