Návštěva planetária před 4 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.
Kondiční vycházka před 5 dny, 24.11.2022 - Mladší žáci vyrazili v rámci tělocviku utužit svoji kondici. Velká vycházka svižným tempem všechny zahřála a cestou jsme se pokochali pohledem na měnící se podzimní přírodu.
Příprava zimní výzdoby před 5 dny, 24.11.2022 - Protože pomalu, ale jistě přichází zimní období, pustily se děti do výzdoby školy, která se letos nese v duchu krajkových papírových vloček.

Čertovský den- Myšičky

vytvořeno: 5.12.2015, před 7 roky v rubrice Úvod [DOPLNIT TEXT]