Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Canisterapie v mateřské škole

vytvořeno: 17.10.2013, před 11 roky v rubrice Aktuality V měsíci říjnu nás přišla do školky pozdravit čtyřnohá psí kamarádka Ariska se svou cvičitelkou. Ariska nám předvedla, co všechno umí a jak chodí dělat radost nemocným dětem. Přislíbila nám, že zase někdy přijde, neboť se děti nemohly od jejího hebkého kožíšku odtrhnout…