Pasování na čtenáře před 11 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 11 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 11 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Canisterapie v mateřské škole

vytvořeno: 17.10.2013, před 9 roky v rubrice Aktuality V měsíci říjnu nás přišla do školky pozdravit čtyřnohá psí kamarádka Ariska se svou cvičitelkou. Ariska nám předvedla, co všechno umí a jak chodí dělat radost nemocným dětem. Přislíbila nám, že zase někdy přijde, neboť se děti nemohly od jejího hebkého kožíšku odtrhnout…