Pasování na čtenáře před 7 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 7 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 7 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Barevné dny v mateřské škole

před 9 roky, 22.1.2014 Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi.
Svět je plný barev a barevných odstínů. Budeme je poznávat, povídat si o nich, hrát si s nimi. Celý den bude ve znamení jedné barvy a necháme tuto barvu na sebe působit- celý den strávíme v oblečení jedné barvy, barevně si vyzdobíme třídu, přineseme si barevnou hračku, jídlo nám bude ladit s barvou dne, budeme mít barevně prostřený stůl.

Pomozte nám, prosím, aby naše hra byla co nejzajímavějším a přichystejte svým dětem oblečení dané barvy.

BÍLÝ DEN budeme mít ve STŘEDU 22.1.2014