Krásné prázdniny před 1 měsícem, 4.7.2022 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem léto plné sluníčka, pohody a zaslouženého odpočinku a těší se v září na viděnou!
Rozloučení z žáky 5. třídy a setkání žáků s vedením obce před 1 měsícem, 4.7.2022 - Poslední dny patřily loučení s páťáky, kteří si pro ostatní připravili zábavný program. Rozloučit se a popřát dětem i zaměstnancům hezké prázdniny přišla i paní starostka, pan místostarosta a pan účetní.
PODOLympiáda před 1 měsícem, 4.7.2022 - Úterní dopoledne vypukla historicky 1. podolská olympiáda. Zúčastnily se jí děti z MŠ i ZŠ v disciplínách, na které dlouho trénovaly. Patřil sem například běh na krátkou vzdálenost, trojskok, přeskoky přes švihadlo, dribling, slalom, hod na cíl, ale i zábavné disciplíny jako skákání v pytli nebo válení sudů v gumácích. Závěrem byli všichni účastníci oceněni medailí a vyhlášeni nejlepší skokani.

Afrikou křížem krážem na kole

vytvořeno: 29.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Afrikou lze cestovat i na kole, kterému se říká modrý velbloud.

Na kole k nám do školy přijel pan Sobota, který několikrát navštívil Afriku a procestoval ji převážně na svém kole modré barvy, kterému místní domorodci začali přezdívat modrý velbloud. Povídal nám o svých zážitcích, ukázal nám spoustu fotografií a nádherné vlastnoručně malované mapy, kde si zaznamenával všechna místa, která navštívil.