Pasování na čtenáře před 5 dny, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 6 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 6 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Advent ve školce

vytvořeno: 22.12.2013, před 11 roky v rubrice Aktuality Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou. Mikuláš byl velmi hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček. A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby, zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.