Zápis do 1. třídy před 5 hodinami, 12.4.2024 - Osmé dubnové odpoledne patřilo budoucím prvňáčkům. Děti si u zápisu vyzkoušely, co všechno už znají a zvládnou, seznámily se s některými budoucími spolužáky i pedagogy. Starší žáci pro ně měli připravený dopis na přivítání i dárečky a diplom na památku. Už se na nové žáčky všichni moc těšíme!
Výstava kol s přednáškou před 5 hodinami, 12.4.2024 - Děkujeme tímto panu Pavlíkovi za pozvání na úžasnou výstavu historických a dřevěných kol, které sám vyrábí. Poutavým vyprávěním děti seznámil s historií cyklistiky, vznikem jízdních kol i zajímavými osobnostmi. Kromě vyprávění měl pro děti připravenou i soutěž o ceny a krásné jedlé suvenýry. Děkujeme!
Zápis do první třídy před 7 dny, 5.4.2024 - Srdečně zveme rodiče a budoucí prvňáčky k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2024/2025. Ve zrekonstruované budově s tradicí a historií se na vás těší noví spolužáci i pedagogové.

Náhled obrázku

Advent ve školce

vytvořeno: 3.1.2014, před 10 roky v rubrice Mateřská škola Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou.

Mikuláš byl velmi   hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček.   A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby,   zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět   lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali   z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.