Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Advent ve školce

vytvořeno: 3.1.2014, před 7 roky v rubrice Mateřská škola Předvánoční čas jsme jako každoročně zahájili Mikulášskou nadílkou.

Mikuláš byl velmi   hodný, všechny děti obdaroval hezkými dárky a nezapomněl nám přinést vánoční stromeček.   A to už začala ta pravá předvánoční atmosféra. Vystřihovali jsme a lepili vánoční ozdoby,   zpívaly koledy a také jsme si upekli plný tác voňavých perníčků. Moc zajímavé bylo pouštět   lodičky z ořechových skořápek. Pod krásně nazdobeným stromečkem jsme se radovali   z bohaté nadílky, kterou nám přinesl do školky Ježíšek o trochu dřív.