Zápis do 1. třídy před 5 hodinami, 12.4.2024 - Osmé dubnové odpoledne patřilo budoucím prvňáčkům. Děti si u zápisu vyzkoušely, co všechno už znají a zvládnou, seznámily se s některými budoucími spolužáky i pedagogy. Starší žáci pro ně měli připravený dopis na přivítání i dárečky a diplom na památku. Už se na nové žáčky všichni moc těšíme!
Výstava kol s přednáškou před 6 hodinami, 12.4.2024 - Děkujeme tímto panu Pavlíkovi za pozvání na úžasnou výstavu historických a dřevěných kol, které sám vyrábí. Poutavým vyprávěním děti seznámil s historií cyklistiky, vznikem jízdních kol i zajímavými osobnostmi. Kromě vyprávění měl pro děti připravenou i soutěž o ceny a krásné jedlé suvenýry. Děkujeme!
Zápis do první třídy před 7 dny, 5.4.2024 - Srdečně zveme rodiče a budoucí prvňáčky k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2024/2025. Ve zrekonstruované budově s tradicí a historií se na vás těší noví spolužáci i pedagogové.

Náhled obrázku