ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm. V základní škole se do konce školního roku 2014/2015 vyučovali žáci 4. a 5. třídy z obcí Podolí a Popovice. Od školního roku 2015/2016 nastala v základní škole změna. Od toho školního roku se v základní škole vzdělávají žáci v 1. třídě z obce Podolí a  v 5. třídě žáci z o obce Podolí a Popovice. Ve školním roce 2016/2017 vzdělává škola žáky 1. a 2. třídy. Mateřská škola nabízí 2 třídy pro nejmenší děti až po děti nastupující do základní školy.

Aktuality

Soutěž PECKA FILM

před 3 roky, 21.11.2014

Hlasujte prosím o nejlepší pexeso vytvořené žáky ŽŠ Podolí v soutěži pro charitní projekt Ulita. Pexesa jsou umístěna na stránkách peckafilm.uh.cz, žáci či kdokoliv další pro ně mohou začít hlasovat. Děkujeme za Vaše hlasy.

Číst celý článek

Poděkování

před 3 roky, 21.11.2014

Děkujeme rodičům a prarodičům za pomoc při úklidu zahrady ve školce, jmenovitě paní Blahové, panu Doležalovi a velký dík patří panu Zimčíkovi a paní Zimčíkové. Pro tento moment máme zahradu uklizenou :-) Těšíme se na další společný úklid.

Číst celý článekMravenečci mravenci

před 3 roky, 20.11.2014

Program z výchovného centra TRNKA se nám opět moc povedl. Mravenců bylo plno. Dozvěděli jsme so spoustu věcí o mravenečcích, mraveništích a jejich kamarádech.Poskládali jsme si mravenečka z křupek a možná už je ani nemáme :)

Číst celý článek

Co se chystá?