ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm.

V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1. - 4. ročníku ve dvou třídách. 

Vánoční dílničky

před 2 dny, 12.12.2018

V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.

Číst celý článek

Mikuláš ve školce a škole

před 7 dny, 6.12.2018

S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.

Číst celý článek

Advent ve škole

před 7 dny, 6.12.2018

Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Číst celý článek

Kouzelnické představení

před 16 dny, 28.11.2018

V úterý 27. listopadu děti shlédly vystoupení kouzelníka Tomáše Šulaje. Ve vtipném programu se děti pobavily, vyzkoušely si práci kouzelníkova asistenta a na závěr se některá kouzla naučily.

Číst celý článek

Dýňování ve škole

před 1 měsícem, 2.11.2018

Ve středu 31.10.2018 jsme celý den věnovali svátkům Dušičky a Halloween.

Číst celý článek