ZŠ Podolí

Vítejte na stránkách Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace. Tato základní škola je s částečným prvním stupněm. V současné době se u nás vzdělávají žáci v 1., 2. a 3. ročníku ve dvou třídách. 

Beseda o Chile

před 2 měsíci, 28.6.2018

Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.

Číst celý článek

Poznáváme Dolní Poolšaví

před 2 měsíci, 28.6.2018

V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.

Číst celý článek

Sběr

před 2 měsíci, 28.6.2018

V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Číst celý článek

Výlet do Prahy

před 2 měsíci, 28.6.2018

V sobotu 23. června jsme brzy ráno vyrazili na výlet do Prahy. Zavítali jsme na zajímavou výstavu Mumie světa, prohlédli si nejznámější místa Prahy a dozvěděli se o nich mnoho nových informací. Po velké okružní procházce Prahou jsme se plní dojmů vrátili večerním vlakem zpět do Starého Města, kde už na nás čekali naši nejmilejší.

Číst celý článek

Příměstský tábor

před 2 měsíci, 26.6.2018

Poznej Dolní Poolšaví

Číst celý článek